RO843142 - Sniego peilis motoblokams PUBERT - NEVA

110,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
RO843142
Gamintojas:
NEVA

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Sniego peilis motoblokams PUBERT-VARIO, PUBERT-Quatro JUNIOR, NEVA.

Plotis, mm: 1000
Dydis mm.: 1000x280x370
Svoris, kg.: 15


PUBERT VARIO būtini priedai: Norėdami naudoti sniego peili su motobloku PUBERT-VARIO būtina naudoti pripučiamus guminius ratus FP8000020103 ir adapterį RMAVARIO.

PUBERT QUATRO JUNIOR būtini priedai: Norėdami naudoti sniego peili su motobloku PUBERT-QUATRO JUNIOR būtina naudoti adapterį RMA.

NEVA MB2 - motoblokams NEVA papildomų priedų nereikia. 

Sniego peilis skirtas pėsčiųjų takų ir šaligatvių valymui nuo negilaus sniego ir šiukšlių valymui. Taip pat produktas yra naudojamas lyginant dirvožemio, smėlio ir smėlio bei žvyro mišinio vietose. Sniego peilis montojamas prie motoblokų. Geresniam sukibimui su paviršiumi rekomenduojama montuoti plieninius ratus (arimo ratus) ant technikos.

Sniego peilis yra sustiprintas standinančiomis briaunomis, o tai suteikia ypatingą patvarumą. Darbinis įrenginio korpusas lengvai pasisuka tiek į kairę, tiek į dešinę dėl skirtingo kabės tvirtinimo movoje galimybės. Maksimalus apsisukimo kampas siekia 25 laipsnius. Vienu pravažiavimu, kai darbinis korpusas yra tiesus, peilis išvalo 900 mm pločio takelį.

Peilio krašte yra patvari guminė plokštė, leidžianti įrenginį naudoti kietų paviršių (asfalto, šaligatvio plytelių) valymui. Tai pašalina šių kelio dangų sugadinimo galimybę.

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

1. Oficiali, autorizuota gamintojų atstovybė. 2. Profesionalaus lygio, kokybiška ir naši įranga. 3. Žemos kainos. 4. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 5. Atsarginės dalys 6. Konsultacijos ir pagalba.

Susisiekite su mumis

+370 68725420
info@v-s.lt

Facebook