Motoblokas NEVA-MB2B, RNMB2B65 su valymo šluota RMSM09. Variklis B&S 6.5 I/C

1.199,00 999,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
RNMB2B65+RMSM09
Gamintojas:
NEVA

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Modelis: MB2B
Variklis: B&S 6.5 I/C
Variklio tūris,  208 cc
Variklio maksimali galia, kW 4,8
Kuro bako talpa l.: 3.1
Alyvos talpa variklyje l.: 0.6
Transmisijos tipas: Grandininė
Pavarų kiekis į priekį: 2
Pavarų kiekis atgal: 1
Frezų skaičius vnt.: 4
Frezų apsisukimo skaičius: 23-160 rpm
Frezu plotis cm.: 55 (galima iki 126)
Frezų deametras, mm: 320
Svoris kg.: 91
Gamintojas: NEVA, Rusija
Garantija: 2 metai


VALYMO ŠEPETYS:
Valymo plotis 900 mm.
Našumas iki m2/val. 2200
 

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 3000 

*Motobloko NEVA komplektacija sudaro 55 cm frezos, guminiai ratai, valymo šepetys.

YPATYBĖS

Briggs & Stratton CR950 stabilus variklis
Briggs & Stratton CR950 benzininis variklis yra vieno cilindro, keturių taktų. Ketaus gilzė padidina variklio patikimumą ir ilgaamžiškumą, užkerta kelią nusidėvėjimui ir kompensuoja netinkamo valdymo padarinius, tuo pačiu užtikrindama sumažintas tepalų sąnaudas. Lo-Tone ™ duslintuvas garantuoja žemą triukšmo lygį ir gerą garso kokybę. Plūdinis karbiuratorius užtikrina optimalų degalų tiekimą, kad padidėtų patvarumas ir našumas.

Экономичный двигатель Briggs&Stratton RS950

 


Reduktorius aliuminio korpuse
NEVA MB2-B & S (CR950) motobloko transmisija sudaro krumpliaračių - grandininis reduktorius aliuminio korpuse. Šio reduktoriaus pranašumas yra didelis efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Reduktorius suteikia motoblokui didelį sukimo momentą ir pakankamą traukimo jėgą. Todėl ši technika puikiai apdoroja bet kokio tipo dirvožemį, taip pat gabena krovinius sunkiomis kelio sąlygomis.

Редуктор в алюминиевом корпусе

 

Papildomas pavarų rinkinys
Iš pradžių „NEVA“ MB2-B & S (CR950) motobloke yra sumontuotas žemų pavarų komplektas, kurį sudaro 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Tačiau pakeitus diržą ant dvigubų briaunų skriemulių, gaunamas aukštesnių pavarų rinkinys, kuriame taip pat yra 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Taigi, operatorius gali naudoti 4 priekines ir 2 atbulines pavaras. Kiekvienos iš šių pavarų pritaikomumą lemia atlikto darbo tipas ir eksploatavimo sąlygos. Pavyzdžiui, arti galima bet kuria priekine pavara. Tačiau pirmenybė bus teikiama pavarai, kuri labiau tinka konkrečiam dirvožemio tipui.

Дополнительный набор передач

 


Kairiojo rato atlaisvinimas
Motoblokas „NEVA“ MB2-B & S (CR950) turi kairio rato atlaisvinimo funkciją. Ši funkcija ypač naudinga, kai arimo ar kultivacijos metu Jūs pasiekiate lauko pabaigą ir Jums reikia apsukti motobloką 180 laipsnių kampu, kad galėtumėte toliau dirbti. Paspaudę rato atlaisvinimo svirtį, galite lengvai pasisukti net ir nedideliame plote. 

Разобщение левого колеса


Mechaninis pavarų perjungimas 
“NEVA” MB2-B & S (CR950) motobloko pavarų perjungimo svirtis yra ant pavarų dėžės. Konstrukcija yra patikima ir patvari. Pavaros lengvai ir tyliai įjungiamos, minkštai ir sklandžiai išjungiamos. Svirtis yra patogiu atstumu nuo vairo, kad būtų galima greitai perjungti pavarą.

Механическое переключение передач


Nepriklausomas vairo rankenų reguliavimas
Vartotojo patogumui „NEVA“ MB2-B & S (CR950) motobloko vairas turi nepriklausomą reguliavimą, o tai ypač svarbu pjaunant vagas. Motoblokas šios operacijos metu pakrypsta ant šono, nes vienas iš jo ratų eina išilgai vagos, o kitas - neapdorotu dirvožemiu. Jei vairas sumontuotas standartinėje padėtyje, dirbti su motobloku yra labai nepatogu. Todėl kiekvienai rankenai parenkamas tinkamas aukštis, kuris yra patogus vartotojui.

Независимая регулировка рукояток руля


4-8 frezų kultivacija
Motoblokas „NEVA“ MB2-B & S (CR950) gali dirbti su skirtingu frezų skaičiumi. Paprastai technikoje montuojamos 4 arba 6 frezos, atsižvelgiant į apdorojamo ploto plotį. Apdorojant lengvą dirvą, vienu metu ant motobloko galima įrengti 8 frezas, kurios leidžia greičiau apdoroti plotą. Siekiant užtikrinti saugumą kultivuojant, ant motobloko privaloma įrengti sparnelius.

 

Культивация на 4-8 фрезах


 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Nuotraukos (3)

Priedai

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

1. Oficiali, autorizuota gamintojų atstovybė. 2. Profesionalaus lygio, kokybiška ir naši įranga. 3. Žemos kainos. 4. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 5. Atsarginės dalys 6. Konsultacijos ir pagalba.

Susisiekite su mumis

+37068725420
info@v-s.lt

Facebook