RMSM09 - Valymo šepetys motoblokams PUBERT

399,00

Prekyboje:
Taip
Kodas:
RMSM09
Gamintojas:
NEVA

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Valymo šepetys motoblokams PUBERT-VARIO, PUBERT-Quatro JUNIOR, NEVA.

Plotis, mm: 900
Našumas iki m2/val..: 2200
Svoris, kg.: 45


PUBERT VARIO būtini priedai: Norėdami naudoti valymo šepetį RMSM09 su motobloku PUBERT-VARIO būtina naudoti pripučiamus guminius ratus FP8000020103, dvigubą skriemulį FP8000020122 ir adapterį RMAVARIO.

PUBERT QUATRO JUNIOR būtini priedai: Norėdami naudoti valymo šepetį RMSM09 su motobloku PUBERT-QUATRO JUNIOR būtina naudoti, dvigubą skriemulį FP8000020122 ir adapterį RMA.

NEVA MB2 - motoblokams NEVA papildomų priedų nereikia. 
 

Rotorinis šepetys naudojamas teritorijai valyti nuo įvairių teršalų (lapų, smėlio, šiukšlių). Žiemos sezonu įrenginys naudojamas valyti takus ir privažiavimo kelius nuo ką tik iškritusio sniego. Šepetys yra prijungiamas prie motoblokų. Įrenginiui sumontuoti reikalingos dalys parduodamos atskirai. Šepečio pritvirtinimo prie motobloko ypatybės išsamiai aprašytos Gaminio naudojimo vadove.

Rotorinis šepetys motoblokui yra su atraminiais ratais, kurie padidina agregato manevringumą atliekant posūkius, taip pat valant teritoriją didelio augalų tankio vietose. Gebėjimas pasirinkti optimalų darbinio kūno sukimosi kampą pagreitina užteršto ploto valymą.

Šepečio šereliai yra sudaryti iš atskirų diskų, kuriuos lengvai galima pakeisti kai jie susidėvi. Todėl nėra poreikio pirkti naują įrangą teritorijos valymui naujuoju sezonu. Keletą metų šepetys vartotojui kruopščiai ir be papildomų pastangų išvalys reikiamas vietas nuo purvo.

Šepetį valdo rankena ir svirtis, skirta įjingti / išjungti pagrindinio diržo pavarą, sumontuotą ant motobloko vairo. Svirtų koncentracija vienoje vietoje leidžia patogiau ir paprasčiau valdyti gaminį.

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

1. Oficiali, autorizuota gamintojų atstovybė. 2. Profesionalaus lygio, kokybiška ir naši įranga. 3. Žemos kainos. 4. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 5. Atsarginės dalys 6. Konsultacijos ir pagalba.

Susisiekite su mumis

+37068725420
info@v-s.lt

Facebook