Sodo traktoriai, Žoliapjovės traktoriukai

sodo traktoriaiSodo traktoriai – greičiau, paprasčiau ir kokybiškiau

Kiekvienas rimtas sodininkas savo garaže laiko techniką, skirtą būtiniems darbams atlikti. Sodo traktoriai – tikro sodininko prioritetas, kurį įsigyja vis daugiau tautiečių. Tiek žolės pjovimas, tiek kiti sodininkystės darbai taps tikru malonumu, tad palengvinkite savo gyvenimą jau šiandien.

Sodo traktoriaus pasirinkimas

Anksčiau sodo traktoriukai buvo perkami asmenų, kurių sodas didesnis nei 20 arų ir beveik visus savaitgalius šiltojo sezono metu reikėdavo praleisti rūpinantis veja. Šiuo metu poreikis gyventi komfortabiliai auga, tad sodo traktoriai tampa net ir mažų sodininkų pagalbininkais.

Mūsų tikslas pasiūlyti kuo platesnį pasirinkimą pirkėjui. Todėl tikime, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje atrasite tokią techniką, kuri Jums tinka labiausiai.

  • Žolės surinkimas. Jeigu norite, kad žolės pjovimo darbai vyktų dar greičiau – naudinga įsigyti traktorių, kuris pjaudamas iškart surenka žolę. Vėliau ją galima panaudoti kaip trąšą vaiskrūmiams ir medžiams. Jeigu žoliapjovės traktoriukai žolės nesurenka – darykite tai naudojantis rankiniais įrankiais. Jeigu žolę paliksite – ji gali pradėti pūti, o vejas bus netvarkinga.

  • Galingumas. Galingesni traktoriai ne tik per trumpesnį laiko tarpą nupjauna didesnį vejos kiekį, tačiau taip pat puikiai įveikia nelygius paviršius arba sodus, kuriuose yra daug augalų. Galingesnis traktorius dažniausiai turi ir platesnį pjovimo agregatą, taigi vienu pjovimu galima nušienauti didesnį žolės plotą.

  • Kaina. Siekiame pasiūlyti geriausias kainas bei dažnai taikome akcijas, kad mūsų produkciją galėtų įsigyti kuo platesnis pirkėjų ratas. Kokybės bei kainos santykis išlieka labai aukštas, tad galite būti tikras, kad mūsų kataloge pateikiami tik patys geriausi pasiūlymai.

  • Gamintojas. Snapper, SECO, Ferris – žinomiausi sodo traktorių gamintojai, kurie pelnė šlovę visame pasaulyje. Lietuvoje taip pat džiaugiamės šių gamintojų pasiūla, kuri tarnauja ilgai, yra funkcionali bei galima įsigyti už prieinamą kainą.

  • Priedai. Visi sodo traktoriai yra multifunkciniai ir gali atlikti kur kas daugiau darbų nei tik žolės pjovimas bei jos priežiūra.

Jeigu nežinote, koks sodo traktoriukas Jums reikalingas – susisiekite su mumis. Patarsime, rekomenduosime ir atrasime Jums labiausiai tinkamą sodo techniką.

Sodo traktoriukų priedai

Traktoriukai galės atlikti kur kas daugiau funkcijų jeigu įsigysite tam tikrus priedus. Žoliapjovės traktoriukai gali būti naudojami nešvarumams šluoti, žemėms, akmenims pervežti ir atlikti kitus darbus.

Žolės ir lapų rinktuvai. Didelėje teritorijoje rankiniu būdu sugrėbti lapus arba surinkti nupjautą žolę yra gana sunku, juolab – reikia skirti labai daug laiko. Jeigu norite, kas šį darbą atliktų traktoriukas – naudinga įsigyti specialius priedus. Prie ašies, kuri jungia abu ratus, galima pritaisyti specialius šepečius. Kuomet traktoriukas juda – šepečiai taip pat sukasi, taigi ir paskui save renka žolę arba lapus. Tokie traktoriukai nereikalingas liekanas sušluoja į specialius lapų bei žolės surinkimo konteinerius. Darbas atliekamas labai patogiai ir tuo pačiu greitai.

Trąšų barstytuvas. Traktoriukai gali atlikti ir trąšų barstytuvo funkciją. Trąšos, žinoma, skirtos ne grūdinės kilmės augalams lepinti, o vejai. Gražią veją pavyks išlaikyti tik tokiu atveju, jeigu ją tręšite du kartus per metus. Reikalingi mineralai giliai įsiskverbia ir pamaitina bei atgaivina augalus.

Priekaba. Vejos traktoriukas gali tapti rimtu traktoriumi, kuris padės iš vienos vietos į kitą pervežti įvairias medžiagas. Priekaba kabinama traktoriaus gale. Ji sėkmingai perveš ne tik žemes, malkas, žolę, tačiau ir tokius sunkius daiktus kaip akmenys ar plytos.

Šluota. Žoliapjovės traktoriukai gali tapti ir šlavėjais. Jie sėkmingai susitvarkys su labai dulkėtu keliuku arba kiemu. Šiukšlės bus šluojamos į šoną, tad Jums paprasčiausiai reikės jas susemti. Šluota puikiai pasitarnaus ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir žiemą, kuomet reikia sušluoti gana nedidelį sniego sluoksnį.

Sodo traktoriuko priežiūra

Gero sodo traktoriuko priežiūra nėra sudėtinga. Dažniausiai ji atliekama artėjant šiltajam sezonui. Tiesa, jeigu traktorius naudojamas ištisus metus, tokiu atveju siūlome jo techninę būklę patikrinti bent jau porą kartų per metus.

Jeigu norite būti tikras, kad viskas veikia taip kaip ir turi – rekomenduojame traktorių nuvežti pas specialistus. Jie apžiūrės ir įvertins ar viskas gerai. Taip galite prailginti įrangos funkcionavimo laiko tarpą ir išvengti rimtesnių gedimų. Išgirdus keistus garsus arba traktoriui prasčiau atliekant jam paskirtas funkcijos – svarbu skubiai ieškoti problemos. Taip pat reikalingas nuolatinis žoliapjovės peiliukų galandimas. Procesas turi būti atliekamas kelis kartus per vejos pjovimo sezoną. Galiausiai, raskite tinkamą vietą traktoriuko laikymui. Garažas – optimaliausias pasirinkimas.

Mes parduodame traktorius kartu su garantija. Jeigu iškilo kokios nors problemos – kreipkitės. Jos bus išspręstos nemokamai ir labai greitai.

Sodo traktoriai pas mus – geriausias pasirinkimas

Sodo traktoriai prisideda prie kur kas lengvesnio įprastų darbų atlikimo. Visgi, ne visi jie vienodai funkcionalūs, tad ieškant technikos reikia įvertinti ne tik gamintoją, tačiau taip pat ir tiekėjus. Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums aukščiausios klasės produkciją už prieinamą kainą.

  1. Mes siūlome tik žinomų gamintojų produkciją, kuri atitinka aukščiausius standartus. Nei gamintojai, nei mes neabejojame produkcijos kokybe, tad suteikiame garantiją, kuri padidins pasitikėjimą mumis. Jau daugelis gyventojų visoje Lietuvoje džiaugiasi kokybiškais gaminiais. Dar vienu patenkintu klientu galite būti ir Jūs.

  2. Mes tikime, kad kiekvienas klientas turi individualius poreikius ir todėl renkasi jam labiausiai tinkančią sodo techniką. Į tai atsižvelgdami užtikriname plačią pasiūlą. Nuo tokių traktoriukų, kurie tinka nedidelį plotą turintiems asmenims iki tokių, kuriuos renkasi patyrę sodininkai turintys kelių šimtų arų plotus.

  3. Mūsų tikslas pasiūlyti tai, apie ką konkurentai dar net nepagalvojo. Taigi, nuolatos atnaujiname asortimentą ir domimės inovacijomis, kurios galėtų būti įdomios ir Jums.

  4. Nuolatos siūlome įvairias akcijas, bei taikome nuolaidas, kurių metu įsigyti traktorius galima dar mažesnėmis kainomis nei įprastai. Svarbiausia, kad nuo to technikos kokybė tikrai nebus menkesnė, tad sekite mūsų naujienas ir pasinaudokite galimybėmis.

Mums svarbus kiekvienas klientas. Dedame visas pastangas, kad kiekvienas Jūsų noras, kiekviena Jūsų užgaida būtų patenkinta. Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Kreipkitės į mus ir būtinai Jums atsakysime.

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER 	ZTX150

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ZTX150

3.999,003.549,00

Naujausios ZTX nulinio apsisukimo vejapjovės pasižymi tokiomis  komerciškai į.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER 	ZTX250

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ZTX250

4.599,003.999,00

Naujausiomis ZTX nulinio apsisukimo vejapjovėmis galite vežtis įrankius, gėles, pjauti ž.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER 	ZTX350

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ZTX350

5.550,004.799,00

Naujausiomis ZTX nulinio apsisukimo vejapjovėmis galite vežtis įrankius, gėles, pjauti ž.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX100

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX100

2.799,001.999,00

SPX™ serijos vejapjovės komplektuojamos su galingais Briggs & Stratton varikliais. Jos užtikr.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX200

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX200

3.099,002.499,00

SPX™ serijos vejapjovės komplektuojamos su galingais Briggs & Stratton varikliais. Jos užtikr.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX300

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASSPX300

3.799,002.899,00

SPX™ serijos vejapjovės komplektuojamos su galingais Briggs & Stratton varikliais. Jos užtikr.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASZTX110

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER ASZTX110

3.799,003.299,00

Naujausios ZTX nulinio apsisukimo vejapjovės pasižymi tokiomis  komerciškai įkvėptomis savyb.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER RPX200

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER RPX200

3.999,003.099,00

Pranokite vejos pjovimo lūkesčius. RPX sodo traktoriukas su galiniu žolės išmetimu pasižymi didži.....

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER RXT300

AKTUALI NAUJIENA! Vejos traktoriukas SNAPPER RXT300

4.499,003.599,00

Sumani, novatoriška, patogi ir galinga. Atnaujintas Snapper® RXT300 modelis tikrai viršija visus .....

AKTUALI NAUJIENA!Vejos traktoriukas "SECO" Starjet

AKTUALI NAUJIENA!Vejos traktoriukas "SECO" Starjet

4.262,00

  Pristatome Čekijos gamintojo "Seco" vejos traktoriukų liniją. Vienas iš produktų .....

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

1. Oficiali, autorizuota gamintojų atstovybė. 2. Profesionalaus lygio, kokybiška ir naši įranga. 3. Žemos kainos. 4. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 5. Konsultacijos ir pagalba.

Susisiekite su mumis

+370 5 2422474
+37068680747
+370 5 2422474
servisas@v-s.lt
viskas.sodininkams

Facebook