RMMBK0020164 Važiavimo modulis motoblokams PUBERT - NEVA


  • 349,00€


  • Gamintojas:NEVA
  • Prekės kodas: RMMBK0020164
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 10
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio
atsiskaitykite su
per 3 mėn. po
€ be pabrangimo
Pavyzdžiui, skolinantis
, kai sutartis sudaroma 3 mėn. terminui, mėnesinė įmoka -

Važiavimo modulis motoblokams PUBERT-VARIO, PUBERT-Quatro JUNIOR, NEVA.

Dydis, mm: 1550х750х1000
Atstumas tarp ratų, mm: 650
Kelio prošvaisa, mm: 300
Svoris, kg.: 36


PUBERT VARIO būtini priedai: Norėdami naudoti važiavimo moduli su motobloku PUBERT-VARIO būtina naudoti pripučiamus guminius ratus FP8000020103.  

PUBERT QUATRO JUNIOR Norėdami naudoti važiavimo moduli su motobloku PUBERT-Quatro Junior būtina naudoti pripučiamus guminius ratus FP8000020103.  

NEVA MB2 - Norėdami naudoti važiavimo moduli su motobloku NEVA būtina naudoti pripučiamus guminius ratus.  

 

Važiavimo modulis
Bazinėje komplektacijoje adapteris gali būti naudojamas kaip važiavimo modulis. Konstrukcija pagaminta taip, kad jis suderinamas su visais vietiniais ir dauguma importuojamais motoblokais. Tačiau būtina atsižvelgti į dirvožemio tipą ir motobloko galią.

Rinkinys su kaušu krovinių gabenimui
Krovinių gabenimui ant adapterio galima sumontuoti specialų rinkinį su kaušu. Galite važiuoti grybauti, žvejoti ar tiesiog gabenti kažkokius daiktus. Žolės pjovimas sėdint ant adapterio. Galite įdiegti šienavimo rinkinį. Su juo pagalba galite šienauti plotą sėdėdami ant adapterio. Modulis yra prijungtas prie motobloko ratų, kuris garantuoja patogų adapterio valdymą, kai pjovimo agregatas yra ant bet kokio paviršiaus.

Kompaktiška pakuotė
Adapteris motoblokui tiekiamas kompaktiškoje pakuotėje ir išardytas. Jį galite lengvai pakrauti į bet kurią bagažinę. Surinkimas trunka labai greitai.

Darbas su padargais
Jūs galite įdiegti dirvos apdirbimo rinkinį. Su jo pagalba adapteris gali dirbti žemę. Prie šio rinkinio galite atskirai pritvirtinti tokius padargus kaip plūgas, vagotuvas ar bulviakasė.

Pakuotė
Motobloko adapteris tiekiamas 2 dėžėse, kurių matmenys: 1195x150x358 mm ir 642x390x540 mm, o tai leidžia vienam asmeniui lengvai jį pakrauti ir nugabenti į norimą vietą. 

Rašyti apžvalgą