MOTOBLOKAS PUBERT-VARIO FPVARIO65BC3_ROMAXI


  • 979,00€

  • 1 118,00€

  • Gamintojas:PUBERT
  • Prekės kodas: FPVARIO65BC3
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 42
Akcija
PIRKDAMI MOTOBLOKA FPVARIO65BC3 KARTŲ SU KOMPLEKTŲ ROMAXI SUTAUPATE IKI:..
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio
atsiskaitykite su
per 3 mėn. po
€ be pabrangimo
Pavyzdžiui, skolinantis
, kai sutartis sudaroma 3 mėn. terminui, mėnesinė įmoka -

Modelis: VARIO
Variklis: B&S CR950 SERIES
Variklio tūris,  208 cc
Variklio maksimali galia, kW 4,2
Variklio naminali galia, kW 4,0
Kuro bako talpa l.: 3.0
Alyvos talpa variklyje l.: 0.6
Transmisijos tipas: Grandininė
Pavarų kiekis į priekį: 2
Pavarų kiekis atgal: 1
Frezų skaičius vnt.: 6
Frezų apsisukimo skaičius: 28-165 rpm
Frezu plotis cm.: 84
Frezų deametras, mm: 320
Svoris kg.: 60
Gamintojas: PUBERT, Prancūzija
Garantija: 2 metai

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 2500 m²

 

PIRKDAMI MOTOBLOKA VARIO FPVARIO65BC3 KARTŲ SU KOMPLEKTŲ ROMAXI SUTAUPATE IKI 149 €-

Į kultivatoriaus komplektacija įeina padargai:
Arimo plūgas; Vagojimo plūgas; Bulviakasė; Metaliniai ratai; Sankaba; Bazės praplatintojai
 

PUBERT – PASAULINIS LYDERIS KULTIVATORIŲ GAMYBOJE
Pubert – tai šeiminė kompanija, įkurta 1840 metais Prancūzijoje Vendée mieste, kuri gamino plūgus žemės ūkiui. 1960 metais kompanija pradėjo gaminti aksesuarus namų sodininkystei. 1976 metai buvo pirmojo Pubert kultivatoriaus giminimo metai. 1987 metais Pubert pasiekė pasaulinį kultivatorių ištvermės rekordą tam, kad įrodytų gerą savo produkcijos kokybę – nepertraukiamas darbas 24 valandas. Pasiekimas užfiksuotas Gineso rekordų knygoje.

NAUJOVĖS, KURIOS ATEINA SU 150-TIES METŲ PATIRTIMI
Savo daugiametės patirties dėka ruošiant dirvą sodininkystei, Pubert šiandien psaulyje užimą pirmąją vietą. Per daugelį metų kompanija sujungė naujas technologijas efektyvesnės ir paprastesnės naudojimui technikos sukūrimui. Didelė dalis kompanijos apyvartos nukreipiama tyrimams ir naujų technologijų vystymui. Kiekvienais metais kompanija gauna naujus patentus savo gaminiams. Taigi, ji nuolat reaguoja į naujus augančius pirkėjų poreikius. Pubert gamybos paslaptys susideda iš naujų technologijų, bet svarbiausia – iš Vendee miesto šios kompanijos vyrų ir moterų, kurie visuose gamybos lygiuose gerai ir atsakingai atlieka savo darbą.

PUBERT - VARIO motoblokas pasižymi dideliu našumu, kurio pakanka profesionaliam rezultatui pasiekti iki 2500 kv.m. ploto. Puikių priedų pasirinkimo dėka, Jūs galite palengvinti savo darbą ištisus metus.

Novatoriška patentuota VarioAutomat transmisija
Sukurta bendradarbiaujant su pirmaujančiu Prancūzijos automobilių gamintoju. Tai leidžia pasirinkti optimalų darbo režimą, atsižvelgiant į darbo sąlygas (dirvožemio tipą, padargus): judėjimas pirmyn su kintamu greičio keitimu, neatsižvelgiant į apkrovą, judėjimas pirmyn su kintamu greičio keitimu, neatsižvelgiant į apkrovą esant žemai pavarai, atbulinė eiga. Greitis reguliuojamas nuo 28 iki 165 aps./min. „Linijinis“ nuoseklus važiavimo greičio valdymas: atbulinė eiga yra centruota tarp 1 ir 2 pavarų, todėl ją galima naudoti bet kuriuo metu.

Priekinės pavaros padargai
Leidžia naudoti žoliapjovę, rotacinį pjovimo agregatą, sniego valytuvą, šepetį (pasirinktys). Dėl šios priežasties jūs galite dirbti su motobloku ištisus metus!

Pneumatiniai ratai su žemės ūkio protektoriumi
Jie leidžia dirbti tiek su priekiniais, tiek su galiniais padargais.

Briggs & Stratton 950 Series™ keturtaktis variklis (JAV)
Su viršutiniais vožtuvais (OHV technologija) ir purslų sutepimu 950 Series™ variklis užtikrina aukštą galios, našumo ir patikimumo lygį, kurio reikia sklandžiam darbui kasdieninėmis apkrovomis.

Išmontuojamas grandinis reduktorius su „amžinu“ sutepimu
Užtikrina mažiausią galios nuostolį išėjime. Nereikalauja nuolatinės priežiūros, prireikus galima pakeisti atskiras dalis. Vandeniui atsparios pavarų dėžės tarpinės (frezų atrama) apsaugo vidinius guolius nuo purvo ir smėlio ir prailgina transmisijos tarnavimo laiką.

Razor Blade kultivatorių frezos iš grūdinto plieno
Specialios konfigūracijos dėka, frezos įeina į dirvą tam tikru kampu ir sugeba susidoroti su bet kokio tipo dirvožemiu.

Elipsės formos sulankstoma reguliuojama rankena
Vertikalus reguliavimas leidžia bet kokio ūgio vartotojui patogiai dirbti. Horizontalus reguliavimas leidžia operatoriui neužminti į apdorotą plotą, taip pat dirbti arti tvorų ar statinių.

Dvipusis noragėlis
Reguliuojamas aukštis, norint pakeisti darbinį gylį. Tiesus noragėlio galas leidžia geriau įsiskverbti į kietą dirvą, o išlenktas – stabilų judėjimą lipnioje žemėje.

Rašyti apžvalgą