Motoblokas PUBERT-JUNIOR FPJUNIOR60H


  • 999,00€

  • 1 299,00€

  • Gamintojas:PUBERT
  • Prekės kodas: FPJUNIOR60H
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 10
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio
atsiskaitykite su
per 3 mėn. po
€ be pabrangimo
Pavyzdžiui, skolinantis
, kai sutartis sudaroma 3 mėn. terminui, mėnesinė įmoka -

Modelis: Quatro JUNIOR
Variklis: Honda GP200
Variklio tūris,  196 cc
Variklio maksimali galia, kW 4,1
Variklio naminali galia, kW 3.9
Kuro bako talpa l.: 3.1
Alyvos talpa variklyje l.: 0.6
Transmisijos tipas: Grandininė
Pavarų kiekis į priekį: 2
Pavarų kiekis atgal: 1
Frezų skaičius vnt.: 6
Frezų apsisukimo skaičius: 35-120 rpm
Frezu plotis cm.: 90
Frezų deametras, mm: 320
Svoris kg.: 76
Gamintojas: PUBERT, Prancūzija
Garantija: 2 metai

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 2500 m²

*Motobloko JUNIOR komplektacija sudaro 90 cm frezos ir guminiai ratai, visi kiti aksesuarai už papildomą kainą.

PUBERT – PASAULINIS LYDERIS KULTIVATORIŲ GAMYBOJE
Pubert – tai šeiminė kompanija, įkurta 1840 metais Prancūzijoje Vendée mieste, kuri gamino plūgus žemės ūkiui. 1960 metais kompanija pradėjo gaminti aksesuarus namų sodininkystei. 1976 metai buvo pirmojo Pubert kultivatoriaus giminimo metai. 1987 metais Pubert pasiekė pasaulinį kultivatorių ištvermės rekordą tam, kad įrodytų gerą savo produkcijos kokybę – nepertraukiamas darbas 24 valandas. Pasiekimas užfiksuotas Gineso rekordų knygoje.

NAUJOVĖS, KURIOS ATEINA SU 150-TIES METŲ PATIRTIMI
Savo daugiametės patirties dėka ruošiant dirvą sodininkystei, Pubert šiandien psaulyje užimą pirmąją vietą. Per daugelį metų kompanija sujungė naujas technologijas efektyvesnės ir paprastesnės naudojimui technikos sukūrimui. Didelė dalis kompanijos apyvartos nukreipiama tyrimams ir naujų technologijų vystymui. Kiekvienais metais kompanija gauna naujus patentus savo gaminiams. Taigi, ji nuolat reaguoja į naujus augančius pirkėjų poreikius. Pubert gamybos paslaptys susideda iš naujų technologijų, bet svarbiausia – iš Vendee miesto šios kompanijos vyrų ir moterų, kurie visuose gamybos lygiuose gerai ir atsakingai atlieka savo darbą.

Motoblokas PUBERT QUATRO JUNIOR yra sunkiosios klasės benzininis modelis, skirtas apdoroti nedirbamą žemę ir atlikti kitus žemės ūkio ir komunalinius darbus, nes galima naudoti daugybę papildomai įsigyjamų padargų. Motobloko rinkinyje yra frezos ir pneumatiniai ratai.

HONDA GP200 keturių taktų variklis
Skirstomasis velenas (OHC) su viršutiniu išdestimų. Automatinė dekompresijos sistema garantuoja lengvą paleidimą be papildomų pastangų nuo pirmo traukimo. Ketaus cilindrų gilzė ir alkūninis velenas, sustiprinti stūmoklio žiedai, unikali aušinimo sistema užtikrina atsparumą nusidėvėjimui ir ilgą tarnavimo laiką. Triukšmo lygis sumažintas 2 dB, palyginti su OHV varikliais.

Priekinės pavaros padargai
Leidžia naudoti žoliapjovę, rotacinį pjovimo agregatą, sniego valytuvą, šepetį (pasirinktys). Dėl šios priežasties jūs galite dirbti su motobloku ištisus metus!

Dideli pneumatiniai ratai su žemės ūkio protektoriumi komplekte
Užtikrina aukštą sukibimo ant žemės lygį ir galimybę dirbti tiek su priekiniais, tiek su galiniais padargais.

Sustiprintas dvigubos grandinės išrenkamas grandininis reduktorius, atsparus drėgmei
Užtikrina mažiausią galios nuostolį išėjime. Geba susitvarkyti su maksimaliomis apkrovomis. Apsaugotas nuo purvo ir smėlio patekimo, kuris padidina transmisijos tarnavimo laiką.

Pavarų dėžė 2 + 1
Leidžia pasirinkti optimalų judėjimo greitį, atsižvelgiant į darbo sąlygas. Padaro techniką manevringesnę.

Elipsės formos sulankstoma reguliuojama rankena
Vertikalus reguliavimas leidžia bet kokio ūgio vartotojui patogiai dirbti. Horizontalus reguliavimas leidžia operatoriui neužminti į apdorotą plotą, taip pat dirbti arti tvorų ar statinių.

Dvipusis noragėlis
Reguliuojamas aukštis, norint pakeisti darbinį gylį. Tiesus noragėlio galas leidžia geriau įsiskverbti į kietą dirvą, o išlenktas – stabilų judėjimą lipnioje žemėje.

 

Rašyti apžvalgą