Motoblokas BISON- KJMB70Z_VSBK70


  • 599,00€

  • 798,00€

  • Gamintojas:K-SAMURAI
  • Prekės kodas: KJMB70Z
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio
atsiskaitykite su
per 3 mėn. po
€ be pabrangimo
Pavyzdžiui, skolinantis
, kai sutartis sudaroma 3 mėn. terminui, mėnesinė įmoka -

Modelis: KJMB70Z
Variklis: ZONGSHEN GB210
Variklio tūris cc:  210 cc
Variklio maksimali galia, kW/Ag.: 5.14/7.0
Variklio nominali galia kW.: 4.3
Kuro bako talpa l.: 3.1
Alyvos talpa variklyje l.: 0.6
Transmisijos tipas: Grandininė
Pavarų kiekis į priekį: 2
Pavarų kiekis atgal: 1
Frezų skaičius vnt.: 6
Frezų apsisukimo skaičius: 102-136 rpm
Frezu plotis cm.: 80
Frezų deametras, mm: 350
Svoris kg.: 85
Garantija: 2 metai

REKOMENDUOJAMAS PLOTAMS IKI 2500 m²

*Motobloko BISON komplektacija sudaro 80 cm frezos ir guminiai ratai, visi kiti aksesuarai už papildomą kainą.

PIRKDAMI MOTOBLOKA BISON KARTŲ SU PADARGŲ KOMPLEKTŲ VSBK70 SUTAUPATE IKI 199 €-
Į motobloko BISON komplektacija įeina padargai: Guminiai ratai; Arimo plūgas; Vagojimo plūgas; Bulviakasė; Metaliniai ratai; Sankaba; Bazės praplatintojai.


Motoblokas BISON tai lengvos klasės motoblokas kuris skirtas plotams iki 2500 m2. Galingas kompanijos ZONGSHEN variklis suteikia nepriekaištingą darbą ir lengvą aptarnavimą. Reduktorius aliumininiam korpuse pilnai užpildytas transmisinė alyva ir turi 2 pavaras į priekį ir vieną atgal. Tokia konstrukcija prailgina motobloko tarnavimo laiką ir palengvina operatoriaus darbą. Su motoboloku BISON jūs galėsite atlikti daug skirtingų operacijų, tokiu kaip: žemės apdirbimas, žolės pjovimas, sniego valymas, kroviniu pervežimas.

YPATYBĖS

ZONGSHEN GB210 STABILUS VARIKLIS
ZONGSHEN GB210 benzininis variklis yra vieno cilindro, keturių taktų. Ketaus gilzė padidina variklio patikimumą ir ilgaamžiškumą, užkerta kelią nusidėvėjimui ir kompensuoja netinkamo valdymo padarinius, tuo pačiu užtikrindama sumažintas tepalų sąnaudas. Lo-Tone ™ duslintuvas garantuoja žemą triukšmo lygį ir gerą garso kokybę. Plūdinis karbiuratorius užtikrina optimalų degalų tiekimą, kad padidėtų patvarumas ir našumas.


REDUKTORIUS ALIUMININIAM KORPUSE
BISON motobloko transmisija sudaro krumpliaračių – grandininis reduktorius aliuminio korpuse. Šio reduktoriaus pranašumas yra didelis efektyvumas ir ilgaamžiškumas. Reduktorius suteikia motoblokui didelį sukimo momentą ir pakankamą traukimo jėgą. Todėl ši technika puikiai apdoroja bet kokio tipo dirvožemį, taip pat gabena krovinius sunkiomis kelio sąlygomis.


PAPILDOMAS PAVARŲ RINKINYS
Iš pradžių „BISON“ motobloke yra sumontuotas žemų pavarų komplektas, kurį sudaro 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Tačiau pakeitus diržą ant dvigubų briaunų skriemulių, gaunamas aukštesnių pavarų rinkinys, kuriame taip pat yra 2 priekinės ir 1 atbulinė pavara. Taigi, operatorius gali naudoti 4 priekines ir 2 atbulines pavaras. Kiekvienos iš šių pavarų pritaikomumą lemia atlikto darbo tipas ir eksploatavimo sąlygos. Pavyzdžiui, arti galima bet kuria priekine pavara. Tačiau pirmenybė bus teikiama pavarai, kuri labiau tinka konkrečiam dirvožemio tipui.


MECHANINIS PAVARŲ PERJUNGIMAS 
“BISON” motobloko pavarų perjungimo svirtis yra ant pavarų dėžės. Konstrukcija yra patikima ir patvari. Pavaros lengvai ir tyliai įjungiamos, minkštai ir sklandžiai išjungiamos. Svirtis yra patogiu atstumu nuo vairo, kad būtų galima greitai perjungti pavarą.


4-8 FREZŲ KULTIVACIJA
Motoblokas „BISON“ gali dirbti su skirtingu frezų skaičiumi. Paprastai technikoje montuojamos 4 arba 6 frezos, atsižvelgiant į apdorojamo ploto plotį. Apdorojant lengvą dirvą, vienu metu ant motobloko galima įrengti 8 frezas, kurios leidžia greičiau apdoroti plotą. Siekiant užtikrinti saugumą kultivuojant, ant motobloko privaloma įrengti sparnelius.

Rašyti apžvalgą

Susijusios prekės