ROCMB Sniego pūtiklis motoblokui NEVA


  • 349,00€


  • Gamintojas:NEVA
  • Prekės kodas: ROCMB
  • Prieinamumas: Nėra sandelyje
  • 0
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio
atsiskaitykite su
per 3 mėn. po
€ be pabrangimo
Pavyzdžiui, skolinantis
, kai sutartis sudaroma 3 mėn. terminui, mėnesinė įmoka -

Sniego valytuvas motoblokams NEVA

Plotis, mm: 640
Valymo aukštis, mm.: iki 250
Maksimalus išmetimas m.: iki 10
Gražto dieametras mm.: 280 
Svoris, kg.: 47.5

 

Sniego valytuvas NEVA SMB motoblokui, skirtas sniegui valyti iš sodo sklypų, vejų, šaligatvių ir kitų plotų. Suderinamas su visais NEVA motoblokais. Dirbant su sniego valytuvu, motorinėje technikoje galima sumontuoti guminius ratus. Tačiau praslydimo atveju rekomenduojama naudoti metalinius ratus (arimo ratus), sutvirtinant juos svoriais.

Pagrindinė NEVA SMB sniego valytuvo ypatybė yra sraigtas su dantytu kraštu, kuris leidžia sumalti tankiai suspaustą ir sušalusią sniegą. Tokiu atveju agregatas išmeta sniegą iki 10 m atstumu. Nuvalomo sniego aukštis siekia 25 cm. Darbinis plotis yra 64 cm.   

Sniego valymo antgalį montuoti ant motobloko yra gana paprasta. Tačiau norint sumontuoti agregatą NEVA MB1 ant motobloko, turėsite įsigyti papildomų atsarginių dalių rinkinių. Išsamus šių atsarginių dalių sąrašas aprašytas Gaminio naudojimo vadove.  

Sniego valytuvas NEVA SMB turi intuityvią reguliavimo sistemą, leidžiančią lengvai pritaikyti priedus atsižvelgiant į konkrečias darbo sąlygas. Įrangos valdymas nereikalauja specialių žinių. Net nepatyręs vartotojas gali susitvarkyti.

Sniego valytuvas motoblokui visiškai atitinka patikimumo ir saugumo reikalavimus. Dėl konstrukcijos paprastumo ir surinkimo kokybės gaminys tarnaus daugelį metų. 

Rašyti apžvalgą