ROCMBVARIO - Sniego valytuvas motoblokui PUBERT-VARIO


  • 299,00€


  • Gamintojas:NEVA
  • Prekės kodas: ROCMBVARIO
  • Prieinamumas: Nėra sandelyje
  • 0
  • *Prekių spalva ar išvaizda gali skirtis nuo pavaizduoto gaminio

Sniego valytuvas motoblokams PUBERT-VARIO

Plotis, mm: 640
Valymo aukštis, mm.: iki 300
Maksimalus išmetimas m.: iki 12
Gražto dieametras mm.: 280 
Svoris, kg.: 45


PUBERT VARIO būtini priedai: Norėdami naudoti sniego valytuva ROCMBVARIO su motobloku PUBERT-VARIO būtina naudoti pripučiamus guminius ratus FP8000020103, dvigubą skriemulį FP8000020122 ir adapterį RMAVARIO.

Sniego valytuvas motoblokui, skirtas sniegui valyti iš sodo sklypų, vejų, šaligatvių ir kitų plotų. Dirbant su sniego valytuvu, motorinėje technikoje galima sumontuoti guminius ratus. Tačiau praslydimo atveju rekomenduojama naudoti metalinius ratus (arimo ratus), sutvirtinant juos svoriais.

Pagrindinė sniego valytuvo ypatybė yra sraigtas su dantytu kraštu, kuris leidžia sumalti tankiai suspaustą ir sušalusią sniegą. Tokiu atveju agregatas išmeta sniegą iki 10 m atstumu. Nuvalomo sniego aukštis siekia 25 cm. Darbinis plotis yra 64 cm.   

Sniego valymo antgalį montuoti ant motobloko yra gana paprasta. Tačiau norint sumontuoti agregatą ant motobloko, turėsite įsigyti papildomų atsarginių dalių rinkinių. Išsamus šių atsarginių dalių sąrašas aprašytas Gaminio naudojimo vadove.  

Sniego valytuvas turi intuityvią reguliavimo sistemą, leidžiančią lengvai pritaikyti priedus atsižvelgiant į konkrečias darbo sąlygas. Įrangos valdymas nereikalauja specialių žinių. Net nepatyręs vartotojas gali susitvarkyti.

Sniego valytuvas motoblokui visiškai atitinka patikimumo ir saugumo reikalavimus. Dėl konstrukcijos paprastumo ir surinkimo kokybės gaminys tarnaus daugelį metų. 

Rašyti apžvalgą